Nazywam się Piotr Skorupa. Jeśli mnie znacie z działań w środowisku pszczelarskim, może to wynikać z tego, że przez wiele lat miałem zaszczyt należeć do zarządu Stowarzyszenia Pszczelarzy Polskich „Polanka”. Niektórzy mogą mnie znać z tego, że używają uli wyprodukowanych przeze mnie. Jeszcze inni (to już raczej nie pszczelarze) być może kupują u mnie produkty pszczele. Być może – tu już znacznie mniejsze prawdopodobieństwo – ktoś wie, że jako informatyk zajmuję się systemami EPR ale nie unikam też innych wyzwań. Jeśli znacie mnie z Internetu, możecie wiedzieć o tym, że jestem twórcą kanału Polanka TV, youtubowej twarzy Stowarzyszenia.

W tym projekcie wykorzystuję chyba wszystkie nagromadzone przez lata doświadczenia i chociaż jest to coś zupełnie dla mnie nowego, wiem, za co się biorę i wiem, co chcę osiągnąć. Zapraszam wszystkich do korzystania z treści, które będzie gromadził ten blog i skojarzony z nim kanał na YouTube oraz profile na Facebooku i Instagramie.

Żeby było jasne, to kanał na YouTube zgromadzi największą wartość – rozmowy z ludźmi, których warto poznać bliżej, zrozumieć ich sposób myślenia, styl działania i system wartości.